Confirmed 2018 All Male Relay Competitors
as of November 17, 2018


All Male

Click HERE to view important reminders.

Race Number Last Name First Name Gender Category Discipline Zoning
 
#HECTORSPORTS
3021 FAJARDO EULOGIO FAJARDO MALE ALL MALE RUN
3021 DIMAALA ANTHONY EMMANUEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3021 ALBOLADORA HECTOR MALE ALL MALE BIKE
#LAKSA 3
3022 SANTOS ROMELITO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3022 MAANO DOMINIC REY MALE ALL MALE BIKE
3022 CARPIO GUILLER AUGUSTIN MALE ALL MALE RUN
AMATEURS
3023 CASTILLO MARION KARLO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3023 DOHIG GIAN CHRISTOPHER MALE ALL MALE RUN
3023 ALIVIO MARK BENCIEL MALE ALL MALE BIKE
ANDREW
3024 NAVARRO ANDREW BRIAN MALE ALL MALE RUN
3024 GALO MARLON MALE ALL MALE SWIM ZONE 2
3024 PALERMO BERNARD MALE ALL MALE BIKE
ANESURGE
3025 CORTES DAN RICKENSON MALE ALL MALE BIKE
3025 CHANGCO, JR. ANGEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3025 MALMIS JUMY MALE ALL MALE RUN
BANTAYAN TRI
3026 PASTORIZA JOSEPH MYRON MALE ALL MALE RUN
3026 SIBI KEVIN JAMES MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3026 OMAYAN CLYDE MALE ALL MALE BIKE
BBC TRI TEAM
3027 SOLON ENRICO ANTON MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3027 CAPISTRANO VINCE JOSEPH MALE ALL MALE RUN
3027 KEY KENDRICK CARL MALE ALL MALE BIKE
BBZ-MOTOR ACE RACING- KAWASAKI
3028 JALANDONI FRANCIS JOSEPH MALE ALL MALE RUN
3028 CO SAY VINSON MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3028 BORROMEO MAXCY MALE ALL MALE BIKE
BOOM SHAKA LAKA LA
3029 LIM CHUCK NIMROD MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3029 CODINA BRIAN MALE ALL MALE BIKE
3029 YU ALEXANDER MALE ALL MALE RUN
BREAD WARRIORS TRI
3030 DAMANDAMAN CRISTOBAL MALE ALL MALE BIKE
3030 DELA PENA JOHN PAUL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3030 NARCA VIVENCIO MALE ALL MALE RUN
BREAD WARRIORS TRI 1
3031 FUENTES JESSIE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3031 ABING ELMER MALE ALL MALE RUN
3031 DE LA RAMA RHYS MALE ALL MALE BIKE
BREAD WARRIORS TRI 2
3032 AMPER MARK LOWIE MALE ALL MALE BIKE
3032 SALA MARK WARREN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3032 CANQUE EXCEL MALE ALL MALE RUN
BRIEL 2
3033 BORGONIA EDDIE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3033 PEVIDA PERI MALE ALL MALE RUN
3033 LIMOSNERO PAT MARLON MALE ALL MALE BIKE
BRITE FORWARD MOTION
3034 PIAMONTE PHILLIP JENIEL MALE ALL MALE RUN
3034 ILAGAN FREDERICK MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3034 YOUNG LOUIS MALE ALL MALE BIKE
CORE PACIFIC TRITEAM
3035 GHASSEMI AFSHIN MALE ALL MALE RUN
3035 MELLA PIERRE MALE ALL MALE BIKE
3035 MELLA PIERRE MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
CRUISER
3036 SEE JOHNSON MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3036 FURIGAY JEFFREY MALE ALL MALE RUN
3036 CHEN PETER MALE ALL MALE BIKE
D-XXIV
3037 ALESNA JERWEL MALE ALL MALE RUN
3037 PAHAGANAS FELIX II MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3037 ALCOSEBA KIM MALE ALL MALE BIKE
DAPACKERS
3038 VILLANUEVA LARS SHELDON MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3038 REALUYO CHARLES KEN MALE ALL MALE RUN
3038 TACANG ALLEN MALE ALL MALE BIKE
EXCALIBUR TRI TEAM
3039 MAYOL WARDELL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3039 TEQUILLO BIMBO MALE ALL MALE RUN
3039 DUMDUM PAUL TIMOTHY MALE ALL MALE BIKE
FIRE FIGHTER 1
3040 LIM MICHAEL MALE ALL MALE BIKE
3040 SUAREZ JONATHAN RYAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3040 BATUCAN ERWIN MALE ALL MALE RUN
FIREFIGHTER 2
3041 LING JEREMY MALE ALL MALE BIKE
3041 LAO ACE MARK MALE ALL MALE RUN
3041 DY JASON DY MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
FTC TRI TEAM
3042 FORNESA LEO ANGELO MALE ALL MALE RUN
3042 PADOLINA PAUL WILLIAM MALE ALL MALE BIKE
3042 ROSALES AARON MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
GOLEZ
3043 GOLEZ RICHARD ALEKSANDR GOLEZ MALE ALL MALE RUN
3043 GOLEZ RICHARD ALEKSANDR GOLEZ MALE ALL MALE BIKE
3043 GABUNADA CLARENCE ISRAEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
HAIRY BANDITS
3044 BALAGTAS JERONE MALE ALL MALE BIKE
3044 JANIOLA LOU MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3044 LAMB MARTIN MALE ALL MALE RUN
HARD MULTISPORTS FILIPINO HOMES
3045 SATO KATRIEL ADRIAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3045 DESAMPARADO NEIL MALE ALL MALE BIKE
3045 TOLING KIT MALE ALL MALE RUN
IMAL
3046 CALO MIGUEL LORENZO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3046 REDULA MAYNARD MOSES MALE ALL MALE BIKE
3046 ALEGADO ERWIN MALE ALL MALE RUN
INFINITEA TRI TEAM
3047 LADIONA ZAENO MALE ALL MALE BIKE
3047 YLAYA GIAN ALPHONSI MALE ALL MALE SWIM ZONE 2
3047 ALFORNON DANILO MALE ALL MALE RUN
INFINITEA TRI TEAM1
3048 LONGOS RHYJIE MALE ALL MALE RUN
3048 PABALATE BRENGER MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3048 PENASO JOSEPH MALE ALL MALE BIKE
LITECLOUD 2
3049 BARCENAS WILFREDO JR MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3049 ANGELES LEONARDO JR MALE ALL MALE RUN
3049 MANCIO MICHAEL MALE ALL MALE BIKE
LYCANS
3050 AROPO MECHOR JR MALE ALL MALE RUN
3050 RODRIGUEZ RAYMUND MALE ALL MALE BIKE
3050 EDERA ARIEL RAMONITO EDERA MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
MAJENTA EXECUTIVE SUITES' TRYATHLETE
3051 CAMACHO ENRIKO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3051 ILAGAN HOMER MARTIN MALE ALL MALE RUN
3051 PIZARRO MARVIN ALBERT MALE ALL MALE BIKE
METAFIT TRI TEAM
3052 LOQUIAS DANILO JR. MALE ALL MALE BIKE
3052 CO LEMUELL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3052 PIMENTEL PIMCO MALE ALL MALE RUN
NO LIMITS
3053 ARTICULO DAVID JOSEPH MALE ALL MALE RUN
3053 TRIVIÑ0 TIMOTHY JOHN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3053 PASCUA PHOEBUS EMMANUEL MALE ALL MALE BIKE
NORTH DRIVE 1
3054 SOLON JOHN SEBASTIAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 1
3054 NERI JOVEN MALE ALL MALE RUN
3054 DE MANUEL JESSE JOEL MALE ALL MALE BIKE
OLIVER TRI SPORTS PH 2
3055 ABE-ABE RODOLFO JR. MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3055 RECLA MANUEL MALE ALL MALE RUN
3055 MORALES ALVIN MALE ALL MALE BIKE
ORGANIQUE TRIATHLON TEAM
3056 SALIMBANGON MIGUEL MALE ALL MALE RUN
3056 GOMEZ BERNIE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3056 CABATINGAN JR MARTIN MALE ALL MALE BIKE
OZAMIZ COCONUTS 1
3057 TE GRANVILLE MALE ALL MALE RUN
3057 MEDALLE RONALD MALE ALL MALE BIKE
3057 CHIONG DANIELL VERN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
OZAMIZ COCONUTS 2
3058 YU LOUIE LLOYD-AMYEL MALE ALL MALE BIKE
3058 CHIONG DELWYN VINCE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3058 YU LOUIE THOM-ARMAN MALE ALL MALE RUN
PAPA BOSS
3059 LAPUS DANTE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3059 FLORA ALEJANDRO JR MALE ALL MALE BIKE
3059 FLORA JOHN ALEXANDER MALE ALL MALE RUN
PATA TEAM
3060 KO OLIVER MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3060 ASUNCION JOHN MALE ALL MALE BIKE
3060 ALCALA CHARLES MALE ALL MALE RUN
PHI413
3061 GORRE JOHN MALE ALL MALE BIKE
3061 PARADERO GLENN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3061 GORRE GRANT MALE ALL MALE RUN
PNP HARD MULTISPORTS
3062 GEOLIN JOSE WILSON MALE ALL MALE RUN
3062 LAVEZARES NEAL MALE ALL MALE BIKE
3062 LAVEZARES RODOLFO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
PROJECT X -#CBTCOACHING
3063 VILLAS RAMIER MALE ALL MALE BIKE
3063 GEMENTIZA GEOFFREY MALE ALL MALE RUN
3063 TANGCALAGAN CHRIS MALE ALL MALE SWIM ZONE 2
RBK
3064 BERSONDA ARVIN VICTOR MALE ALL MALE BIKE
3064 LASTIMOSA RAMON MIGUEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3064 BANAG KARL JOSEF MALE ALL MALE RUN
RFS
3065 TAN RYMOND MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3065 VILLAGRACIA SAMUEL MALE ALL MALE RUN
3065 GO FRANCIS ANTHONY MALE ALL MALE BIKE
SAAT TRI TEAM
3066 PRIAGULA RAYMOND MALE ALL MALE RUN
3066 AVILA DIOGENES MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3066 GACAYAN ROBERT JAMES MALE ALL MALE BIKE
SANTE BARLEY CEBU
3067 BAGUIO JOSE JEZEREL MALE ALL MALE RUN
3067 ESPINOSA RAMONITO MALE ALL MALE BIKE
3067 GALO MATHEUS CEASAR MALE ALL MALE SWIM ZONE 2
SHSJ 07 TEAM B
3068 CHOA EDISON MALE ALL MALE BIKE
3068 GARCIANO KRISTIAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3068 MENDOZA HYNCH SIDRICK MALE ALL MALE RUN
SOTTO UNO
3069 TABORADA JESSE JR. MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3069 BOOC RUSS MALE ALL MALE RUN
3069 BACLAAN CHRISTOPHER ANTHONY MALE ALL MALE BIKE
SPECTRUM TRI
3070 CARABUENA JANSEN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3070 BALDOMAR JEZAM MALE ALL MALE BIKE
3070 MAYO GERMAN MALE ALL MALE RUN
SPECTRUM TRI-TEAM
3071 GODINEZ ALBERT MALE ALL MALE SWIM ZONE 2
3071 DONGKEY JESSIE MALE ALL MALE BIKE
3071 LEE PRINCE MALE ALL MALE RUN
SPICE FUSION
3072 ROJAS BABY HENRY MALE ALL MALE BIKE
3072 ROSAURO ROEL MALE ALL MALE RUN
3072 LADAGA RAJAHNI MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
SSANGYONG
3073 GAMALLO QUIRICO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3073 RAMOS JON RHYS MALE ALL MALE RUN
3073 MELLA DUSTIN MALE ALL MALE BIKE
TAD TRI TEAM
3074 ESTEPA WILFREDO MALE ALL MALE RUN
3074 MORALDE ALLAN MALE ALL MALE BIKE
3074 BARQUIN BRYAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEA TRI
3075 AGUAS JAMES FRANCIS MALE ALL MALE RUN
3075 ESPAYOS CARTER MALE ALL MALE BIKE
3075 TAN BRYAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM ADR
3076 PELAEZ JESS MALE ALL MALE RUN
3076 BUEZA ARLAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3076 RAMOS JEZ MALE ALL MALE BIKE
TEAM BOYEK KIDS
3077 GO PATRICK JOHN MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3077 ENRIQUEZ MICHAEL VINCENT MALE ALL MALE BIKE
3077 TAN HANS MALE ALL MALE RUN
TEAM BOYEK PIRELLI
3078 PONLA BERNABE MALE ALL MALE RUN
3078 CALAYCA JAMES REY MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3078 GALAGAR RODRIGO MALE ALL MALE BIKE
TEAM CEBU DOC
3079 VELOSO ARIAN PAUL MALE ALL MALE BIKE
3079 BASE FREMONT JOHN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3079 ALZATE CARLITO CASTRENCE MALE ALL MALE RUN
TEAM CEBU STRIDERS
3080 JUMONONG NARCISO MALE ALL MALE RUN
3080 LAUS MARK ANGELO MALE ALL MALE BIKE
3080 CAMACHO RANILO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM HAIT
3081 FLORES TOMASITO MALE ALL MALE RUN
3081 TIU RHONELL MALE ALL MALE BIKE
3081 VILLABERT THIMOTHY MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
TEAM HAIT J&R
3082 ORTIZ RITCHIE MALE ALL MALE BIKE
3082 ESTOLA JACQUES IAN DAVID MALE ALL MALE RUN
3082 ESTOLA JACQUES IAN DAVID MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM HARD MULTISPORT 3
3083 PARILLA JOVEN HARVEY MALE ALL MALE BIKE
3083 ABASOLO NONIE MALE ALL MALE RUN
3083 VIAJEDOR RYAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM KALOY - A
3084 DANAO JOSELITO MALE ALL MALE BIKE
3084 PEPITO PHILIP MALE ALL MALE RUN
3084 BRIGOLI BRIAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM KALOY - B
3085 LARIDA JOSEPH MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3085 MATA DANIEL MALE ALL MALE RUN
3085 OLIVAR BONNIN MALE ALL MALE BIKE
TEAM KALOY - D
3086 ECHICA RAMON MALE ALL MALE BIKE
3086 FELIZARTA LYDIO MALE ALL MALE RUN
3086 RABANES RENANTE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM NEVADA BICYCLE CLUB
3087 SABA JESSIE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3087 ESTOLOGA GUILLERMO MALE ALL MALE RUN
3087 TAN ERNESTO MALE ALL MALE BIKE
TEAM NORTH DRIVE 2
3088 ALVAREZ JON JOSEPH MALE ALL MALE BIKE
3088 MENDOZA MARCO MALE ALL MALE RUN
3088 GARCIA BAYANI MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM PAK
3089 GARCIA KEVIN MALE ALL MALE RUN
3089 PIQUERO ALLAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3089 ESPELETA-GO JAN VINCENT MALE ALL MALE BIKE
TEAM PANDAY
3090 BINOLIRAO RUEL MALE ALL MALE BIKE
3090 DACALDACAL RAFAEL JOHN MALE ALL MALE SWIM ZONE 1
3090 BULING ERWIN MALE ALL MALE RUN
TEAM PISAY87
3091 SICAM DARRELL OMAR MALE ALL MALE RUN
3091 SANTIAGO DARBY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3091 LIGOT JOSEPH BARTOLOME MALE ALL MALE BIKE
TEAM SAAT AA
3092 VELARDE EDGAR MALE ALL MALE RUN
3092 LIM BRIAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3092 ORACION DOUVERT MALE ALL MALE BIKE
TEAM SOTTO DOS
3093 TAN ARTHUR DAVID MALE ALL MALE BIKE
3093 JAVINEZ ELMER MALE ALL MALE RUN
3093 UYTICO, JR. ADELINO LYNDON MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM YOLO 2
3094 BELTRAN JOSHUA ANGELO MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3094 PACLIPAN COLIN JAN MALE ALL MALE RUN
3094 BAGUIO MARL ADRIAN MALE ALL MALE BIKE
TIMEX2
3095 ALIMPANGOG TEODORO MALE ALL MALE RUN
3095 OUANO JESSE MALE ALL MALE BIKE
3095 ESTALANI ERID MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
TRI TISOY
3096 PESONS JUSTINE MALE ALL MALE RUN
3096 MACABUHAY ADRIAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3096 MARES ROQUEFORT MALE ALL MALE BIKE
TRI-IKEMEN
3097 MADLANGBAYAN ROMEL MALE ALL MALE BIKE
3097 MEJIA MICHAEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3097 JIAO JASON JOSE MALE ALL MALE RUN
TRI-S
3098 CUYOS JESSON MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3098 CHUA JOSEPH MALE ALL MALE RUN
3098 ESPINA GRACIANO JR MALE ALL MALE BIKE
TRIAGAIN
3099 ROTANTE KRISTIAN RAYMOND MALE ALL MALE RUN
3099 TAMPUS JR GENARO MALE ALL MALE BIKE
3099 DERDER JOSEPH MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TRIBE TRIATHLON CLUB ILOILO
3100 MOSQUERA RYAN MALE ALL MALE RUN
3100 MOSQUERA RYAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3100 SUELO DIOGENES ALEJANDRO MALE ALL MALE BIKE
TRIBPO X BPORUNNERS
3101 CREDO MARK OLIVER MALE ALL MALE BIKE
3101 MIRANDA RONAN MALE ALL MALE RUN
3101 BUNDAC MARK JAMES MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TRIME
3102 SALIMBANGON KEN MALE ALL MALE BIKE
3102 MALALIS EUMERE MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3102 LACIERDA RANDY MALE ALL MALE RUN
TRIME3
3103 ALIMAN CHRIS VINCENT MALE ALL MALE RUN
3103 QUEBLATIN MARK ANTHONY MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3103 MULA GINUELLE MALE ALL MALE BIKE
TRIOVAL
3104 ALVAREZ ERIC JASPER MALE ALL MALE BIKE
3104 MAYUELA JAKE WEENZON MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3104 LIM BERT CONRAD MALE ALL MALE RUN
TRIOVAL AYYKAPOY
3105 YU STEPHEN MALE ALL MALE BIKE
3105 DY PETER MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3105 DICKSON YU MALE ALL MALE RUN
TRIPHARMA
3106 SANTIAGO JR. JOSE MALE ALL MALE RUN
3106 CABIBIL CHESTER MALE ALL MALE BIKE
3106 DELA BAJAN GODFREY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TRIWOLBS
3107 OUANO NEIL MALE ALL MALE RUN
3107 OUANO MARIO JR MALE ALL MALE BIKE
3107 EMNACE RUEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TRIYUGZ200
3108 PEPITO MARK JOSEPH MALE ALL MALE RUN
3108 PRIVADO ARISTON MALE ALL MALE BIKE
3108 PE ARCHIE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TTB 90
3109 LIM DAVE MALE ALL MALE RUN
3109 DYTIAN ALEX DEREK MALE ALL MALE BIKE
3109 HO RICHARD MARIANO MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
TTB M2
3110 TAN MARK DOUGHLAS MALE ALL MALE BIKE
3110 MANILA RICHARD MALE ALL MALE RUN
3110 PERRAL GIFFORD JOHN MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
UNILAB
3111 LACANIENTA AMIR MALE ALL MALE RUN
3111 MANUEL ANDREW DONN MALE ALL MALE BIKE
3111 CERVANTES JERRY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
YES CONSTRUCTION
3112 YLANAN BERNABE MALE ALL MALE BIKE
3112 BUNYE JASON MALE ALL MALE RUN
3112 CARCEL ISIAH MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TAGAMANDAUEAKO
3113 CAPUNO RYAN MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3113 ARDIENTE DAVE MALE ALL MALE RUN
3113 BASIGA ALFREDO MALE ALL MALE BIKE
JU TO THE POWER OF 3
3114 RENTUMA JUNETH MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3114 ARAGONES JUNINE MALE ALL MALE RUN
3114 CEMPRON JURANI MALE ALL MALE BIKE
JOLLIBEE-4B91
3115 BAUTISTA ISAGANI RAMON MALE ALL MALE RUN
3115 SINDA II WALTER ANTONNE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3115 VILLAROMAN JAMES MALE ALL MALE BIKE
TEAM AISON BIKES 2
3116 CADAMPOG EARL MALE ALL MALE BIKE
3116 APARICIO ALPIN MALE ALL MALE RUN
3116 GESON ANTHONY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
NEUROLOGIST OF NEVADA
3117 PONO ADRIAN MALE ALL MALE RUN
3117 PACHECO ANDRE PAQUITO MALE ALL MALE SWIM ZONE 2
3117 YU SANTOS MALE ALL MALE BIKE
TEAM AISON BIKES 1
3118 CHAN ALAN MALE ALL MALE BIKE
3118 SOLON JOEY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3118 FILOTEO MIKEL MALE ALL MALE RUN
TRIFAST N' FURIOUS
3119 DALMACIO REX MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3119 RAPADAS MARIO BING MALE ALL MALE RUN
3119 BERNARDO ALBERTO MALE ALL MALE BIKE
EPIC TRI
3120 GO ZACH ELISHA MALE ALL MALE RUN
3120 LABELLA EUGENE PHILLIPE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3120 SUAREZ ALLEN ANDRE BENJAMIN MALE ALL MALE BIKE
CLS PROPERTIES
3121 SALIMBANGON FRANCIS CHAD MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3121 CANTONAO JUNE MICHAEL MALE ALL MALE RUN
3121 PATIÑO ALLISTAIR MALE ALL MALE BIKE
ZENEICOV
3122 DUBLIN EXPEDITO JR. MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3122 AMBOANG PORFERIO JR. MALE ALL MALE RUN
3122 SARA ZENEICOV MALE ALL MALE BIKE
DIAMOND WINGS
3123 PADILLA EDMUND MALE ALL MALE RUN
3123 TUNGALA LISTER RAY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3123 EYA ALBERT MALE ALL MALE BIKE
TRIDUIM
3124 CABARRUBIAS JUNREY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3124 GARCIA JESS ANTHONY MALE ALL MALE RUN
3124 POLOTAN JOURDAN ANDREW POLOTAN MALE ALL MALE BIKE
ORGANIQUE TRIATHLON - RELAY TEAM 1
3125 SALIMBANGON FRANCIS MALE ALL MALE BIKE
3125 GO CHRISTOPHER CHAD MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3125 BALBUENA CHARLES HENRI MALE ALL MALE RUN
WASHICOLA
3126 CRUZ CHARLES ADAM MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3126 ARAYA LINO MALE ALL MALE RUN
3126 CRUZ CARLOS MALE ALL MALE BIKE
INNOLAND DEVELOPMET CORPORATION
3127 ONG NEIL ANTHONY MALE ALL MALE RUN
3127 CHIONGBIAN ALLAN NINO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3127 ONG CHARLES VINCENT MALE ALL MALE BIKE
TEAMBO
3128 ISOLA FRANCESCO MALE ALL MALE BIKE
3128 DONDI DAVIDE MALE ALL MALE RUN
3128 DONDI MATTEO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TWF - A
3129 GONZALEZ JOSE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3129 GONZALEZ JOSE MALE ALL MALE BIKE
3129 PIMENTEL JACOB MALE ALL MALE RUN
TEAM KOMBATI
3130 BERIOSO ALEXANDER II MALE ALL MALE RUN
3130 SIOS-E RALPH MARTIN MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3130 MORALES GLENN MALE ALL MALE BIKE
TEAM KOMBATI 2
3131 TURA TRIXIE ANTHONY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3131 TURA TRIXIE ANTHONY MALE ALL MALE BIKE
3131 CHIONG CLINT MALE ALL MALE RUN
DAVAO METRO SHUTTLE TRIVENGERS
3132 CUEVAS JHON WESLEY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3132 LIBUANGAN JHONN CARL LIBUANGAN MALE ALL MALE RUN
3132 LIBUANGAN MARK ANTHONY MALE ALL MALE BIKE
BUKIDS TRI TEAM
3242 BLANCAFLOR LEOPOLDO MALE ALL MALE BIKE
3242 LUARDO KIM MALE ALL MALE RUN
3242 BELICAN EDSEL JR. MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
SHANGHAI BOY
3244 ESMERALDA DOMINIC MALE ALL MALE BIKE
3244 ESMERALDA DOMINIC MALE ALL MALE RUN
3244 CO RANDY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
MAC TRI TEAM 5
3248 PADEN SABELITO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3248 SANTIAGO SIGMUND MALE ALL MALE BIKE
3248 GADITANO APRIL JHON MALE ALL MALE RUN
MAC TEAM 2
3251 BARBOSA ALVIN MALE ALL MALE RUN
3251 FARIOLEN JENIDO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3251 MARIMON ENGLAND DAN MALE ALL MALE BIKE
MAC TRI TEAM 8
3252 FLORES MICHAEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3252 RUSIANA IAN GERALD MALE ALL MALE BIKE
3252 JAVIERTO CARLITO MALE ALL MALE RUN
MAC TRI TEAM 7
3253 VILLAHERMOSA IRA DON MALE ALL MALE BIKE
3253 TOLERO KRISTOREY MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3253 ENECIO VILLIE KIRBY MALE ALL MALE RUN
MAC TRI TEAM 3
3254 ENTICA GAMALIEL JOHN MALE ALL MALE BIKE
3254 SAAVEDRA ERNIE MALE ALL MALE RUN
3254 SUERTE CHRISTOPHER MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TMT 2
3255 BERNAD JESSE BENJAMIN MALE ALL MALE RUN
3255 CORDOVA ANGELO SAM MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3255 SALAZAR CESAR MALE ALL MALE BIKE
TMT 3
3256 PONTILLAS DION ANGELO MALE ALL MALE BIKE
3256 SARCHEZ RIC JOSE MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3256 SEPE JONE SIEGFRED MALE ALL MALE RUN
TRIBU LAPU-LAPU 3
3258 MELENDEZ SETH VESTIL MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3258 FUENTES EDGAR MALE ALL MALE BIKE
3258 PASUMALA ALDRIN RUSTUM MALE ALL MALE RUN
TRIBU LAPU-LAPU 4
3262 CABALUNA ROLLY MALE ALL MALE BIKE
3262 ZAFICO PAUL JAMES MALE ALL MALE RUN
3262 ALEGRES CLEEVAN KAYNE MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
TRIBU LAPU-LAPU 6
3263 TISOY TRACY MALE ALL MALE BIKE
3263 PEPITO ROLDAN MALE ALL MALE RUN
3263 LUBANGA ALISTAIR MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
TEAM AGUILA
3266 SEE RALPH EMERSON MALE ALL MALE RUN
3266 SUA MERRICK MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3266 SEE RALPH EMERSON MALE ALL MALE BIKE
FORZA TRIATHLON
3267 SO RALPH MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3267 SALADAGA CHRISTIAN MALE ALL MALE BIKE
3267 GUIDICELLI GIANMATTEO MALE ALL MALE RUN
SUN LIFE TEAM C
3268 CHIU JAN MICHAEL MALE ALL MALE SWIM ZONE 3
3268 DIACOSA ALFRED MALE ALL MALE RUN
3268 VILLALONGA KARL DAIMLER MALE ALL MALE BIKE
SUN LIFE TEAM A
3269 TY ANTONIO NOEL MALE ALL MALE RUN
3269 DEE ERNEST LORENZO MALE ALL MALE SWIM ZONE 2
3269 PASCUAL PIOLO JOSE MALE ALL MALE BIKE
SUN LIFE TEAM D
3271 MALAPAD JR HILARIO MALE ALL MALE SWIM ZONE 4
3271 CUSTODIA GERALD MALE ALL MALE RUN
3271 ENRIQUEZ MICHAEL GERARD MALE ALL MALE BIKE
FORZA TEAM
3272 GUIDICELLI GIANLUCA MALE ALL MALE RUN
3272 NAVARRO DIEGO MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3272 GUIDICELLI GIANLUCA MALE ALL MALE BIKE
PARKLANE HOTEL
3273 BALAIS ARNOLD MALE ALL MALE SWIM ZONE 5
3273 CANEDO GIOVANI MALE ALL MALE RUN
3273 GONZALES JOSEPH REX MALE ALL MALE BIKE
Total number of teams: 131